Znamy nowego szkoleniowca naszej drużyny. Trenerem Lechii Tomaszów Mazowiecki został Mateusz Mielnik. Sternik poprowadzi zielono-czerwonych najprawdopodobniej w najbliższych dwóch sezonach. Na taki właśnie czas została podpisana umowa z opcją przedłużenia na kolejne lata.

Mateusz Mielnik zastąpił na tym stanowisku Bartłomieja Rebzdę. Nowy trener jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął jako rozgrywający w BBTS Bielsko-Biała. Następnie odbył staż trenerski w ZAKSie Kędzierzyn-Koźle i pracował w AZS Częstochowa i NET Ostrołęka. Później w sezonie 2018/2019 awansował ze Ślepskiem Malow Suwałki do Plus Ligi, a w najwyższej klasie rozgrywkowej był asystentem trenera Andrzeja Kowala. Dwa lata temu objął stery Legii Warszawa. To właśnie ze stołecznym klubem awansował do Tauron I ligi i w debiutanckim sezonie uzyskał promocję do fazy play-off. Ostatecznie warszawianie zakończyli sezon na siódmym miejscu.

Trenera Mielnika serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy samych sukcesów.